Sizden Gelen Yorumlar

6 Yorum

 • “Seanslar sırasında ortaya çıkan akışı ve derin rahatlamayı seviyorum. Beni gökyüzünde bir buluta koyuyor. Gerçekten harika bir stres atıcı.”

  Hülya

  30.11.2021
 • “Uzun süredir Sinem Hanım ile çalışıyoruz. Düzenli bakımlarımı yapıyor.  Şifa uygulamaları konusundaki bilgisinden çok memnunum.  Onunla seanslarım sırasında her zaman iyi bakıldığımı ve rahat ettiğimi hissettim. Bu çalışma, dünyaya geri dönmeme ve günlük hayatın kaçınılmaz zorluklarını daha büyük bir huzur duygusuyla yönetmeme izin veriyor.”

  Mert

  30.11.2021
 • “Sinem Abla'yla seanslar, fiziksel sorunlarımın eriyip gittiği güvenli bir sığınakta olmak gibi. Elbette anlatamadığım zihinsel faydaları da var. Enerjinin bedenimde yarattığı his muhteşem.”

  Yeliz

  30.11.2021
 • “Her seansta daha hızlı gelen kademeli bir rahatlama yaşadım. Sanki acı hissim bedenimden siliniyor, yerini sıcaklık, esenlik ve zamansızlık hissi alıyor gibiydi.”

  Mustafa

  30.11.2021
 • “Çakralarımızın düzgün çalışıyor olması tüm dengenizi sağlıyormuş. Yıllar öncesinden geçtiğini düşündüğüm olaylar  beni hala etkiliyordu. Çoğunlukla neyi neden yaşadığımı anlayamıyor ve çözümsüz kalıyordum. İşte bu noktada Sinem Hanımdan almış olduğum destek, yaptığı çalışmalar ile mutlu ve kaliteli bir hal aldı yaşamım. Psikolojim düzeldi, sakinleştim ve daha huzurluyum. Bu huzuru korumak için aralıklarla Sinem Hanım ile çalışıyorum.”

  Demet

  30.11.2021
 • “Eziz Sinem xanim! Sizinle tanishligima chox shad oldum. Heyatimda bash veren butun ugurlarima gore Size minnetdaram. Ne xosh o insana ki, Tanri Sizi onun qarshisina getirib! Allah daim yardimchiniz olsun...”

  Sevda

  17.11.2021

Yorum Yaz

Geri bildirimleriniz bizim için önemli.