Sizden Gelen Yorumlar

68 Yorum

 • “hayatımın en karmaşık döneminde size denk geldim, çalışmanızdan sonra üzerimdeki yükler uçtu gitti, zihnim aydınlandı gerçekten. İçimdeki gücü kullanabilir olmanın özgüveniyle sıkıntılarımdan kurtuldum. şükürler olsun ki hayatımı yoluna koydum ve eski halime hiç benzemediğim bir dönemdeyim. size çok teşekkür ederim, sevgiyle kalın. ”

  hayri

  6.06.2023
 • “26 yaşındayım, kendim için yaptığım en iyi şey sizinle tanışıp çalışmak oldu diyebilirim. bana o kadar iyi geldiniz ki hayatıma ruhuma dokundunuz. tahmin ettiğimden çok daha fazlasını aldım sizden, şifa verdikleriniz bol olsun. ”

  akila

  6.06.2023
 • “sinem hanım günaydın, bugün çalışmanın 17. günü ve benim için en zorlandığım şeyi başardık. önceden her şeyin en kötüsünü düşünürdüm, ne kadar olumsuzluk varsa :) bugün gerçekten fark ettim ki olumlu düşünce şekliyle kaygı stres de yaratmıyorum kendime. kısacası size teşekkür ederim, ben kendimle ilgilenip sevdikçe her şey daha kolay gerçekleşiyor. sık sık görüşeceğiz sinem hanım. sevgiler. ”

  elif

  6.06.2023
 • “gerçekten de tüm mesele insanın kendisiyle ilgiliymiş, şu an o kadar iyi hissediyorum ki. olmaz dediklerim hiç beklemediğim şekilde hiç beklemediğim anda oldu, çekim gücüm arttı resmen. İlla ki olumsuzluklar oluyor ama öğrettiğiniz farkındalıkla bunları minimum düzeyde tutabilmek sihir gibi, iyi ki yollarımız kesişti sinem hanım. ”

  sude

  6.06.2023
 • “sinem hanım sizden çok şey öğrendim, artık kendime çok daha şefkatli davranıyorum, düşünce sistemim değişti, hayatımda sayısız kolaylık oldu, ne kadar farklı bilgilere sahipsiniz, çok teşekkürler yaptıklarınız için. ”

  deniz

  6.06.2023
 • “beni kendi iç yolculuğuma çıkardığınız için teşekkür ederim. ben hayallerimi yaşamıma çekmek fikrini çok seviyorum ancak neleri yanlış yaptığımız bir görüşmede öğrettiniz. sizin enerjiniz beni dengeledi ve kesinlikle iyi geldi. üzerimdeki kötü enerjinin de kaybolduğunu gördüm. gerçekten şifasınız. ”

  atakan

  29.05.2023
 • “benim sizinle çalışma amacım durduramadığım negatif düşüncelerden arınmak, farkında olarak yaşamak, kendime inanmak, şansın benim için de var olduğunu bilmekti. çünkü neye elimi atsam kalıyor ve ben istikrar sağlayamıyordum. çalışmadan hafta geçti ertesi günden itibaren kendime olan güvenim arttı, yapabileceklerimi gördüm, oyalandığım yerleri fark ettim, karar verebilme yeteneğim geri aldım, net kararlı ve tamamen inançlıyım. benim için yaptıklarınıza çok teşekkürler. buraya yazamıyorum ama fayda alacağım başka alanların da olacağına inancım tam. çok çok sağ olun. ”

  jiyan

  29.05.2023
 • “sinem hanım :) ben size finans / bereket / bolluk çalışması için başvurdum. bununla ilgili çok kitap okudum, ritüeller yaptım ancak bir türlü isteklerime kavuşamıyordum. sebebi bilinçaltındaki olumsuz kayıtlarmış. :) gülüyorum çünkü dakikalar içinde olumsuz olanları bilinçaltında değiştirdik ve asıl kullanmam gerekenler ile düzenledik. ellerinize emeklerinize sağlık, sizden çok memnun kaldım. sevgiler sinem hanım :)”

  perihan

  29.05.2023
 • “size bir tavsiye üzerine ulaştım, açıkçası bu görüşme ile ilgili kaygılarım vardı. fakat beklentilerimin üzerinde bir çalışma oldu, enerjinizi de hissetmek çok güzeldi. İlişkilerimde neden hep ikinci plana atıldığımı ve benzer kişilerle birlikte olduğumu anlamıyordum ancak sorun benim kendimi değersiz ve yetersiz hissetmemmiş. bununla ilgili yaptığınız çalışma için çok teşekkür ederim. kendimi enerjisel olarak çok daha iyi hissediyorum. sinem hanım siz gerçekten şanssınız. :)”

  simge eken

  29.05.2023
 • “sinem hanım bu zamanda sizin gibi biriyle karşılaştığım için gerçekten çok şanslıyım. beni ilk karşıladığınız andan beri hissettirdiğiniz olumlu enerjiniz için teşekkür ederim. yaptığınız çalışma beni hayatım için çok önemliydi. ruhsal olarak tamamen kaybolmuş bir halde geldim size ve sadece seansta inanılmaz iyi hissediyorum. yalnız bunun kerelik bir şey olmadığını fark ettim ve düzenli aralıklarla sizin yardımınızı almak istiyorum. en kısa sürede tekrar görüşmek üzere. saygılarımla. ”

  hakan a.k

  29.05.2023
 • “sizinle aslında genel bir çalışma yaptık amaaaa :)))) değişimler en başta parayla ilgili oldu, 6 yıldır tahsil edemediğimiz alacağımızı aldık, 1 yıldır kiraya veremediğimiz evimizi verdik, eşim iş yerine çok istediği yeni bir makine aldı. o kadar çok mutluyuz ki birden bire oldu her şey sinem hanım. İyi ki ellerinize denk gelmişiz. çok teşekkürler. ”

  pınar

  7.05.2023
 • “bu işlemin ve enerjinin etkisini hemen hissetmek çok çok sevindiriciydi benim için. aylar aylar sonra bu kadar huzurlu ve sakin uyandığıma hem çok sevindim hem şaşırdım. 4 aydır takip edip beklediğimiz sözleşmenin yenilenmesi için mail atmış karşı taraf. bugün 3. gün ve rusyadan başka bir iş aldık. özgüvenim de tamamen değişti ve kendimin farkına vardım. ne diyim sinem hanım çok teşekkürler. ”

  selim

  7.05.2023
 • “uzun zamandır enerji, frekans, çekim yasası gibi konuları araştırıyordum ama hayatıma dahil edememiştim. biliyordum ama yapamıyordum. İlk defa sizinle profesyonel bir çalışma yaptım. her şeyi o kadar güzel anlattınız ki, yanlışlarımı gördüm. benim için ufuk açıcı bir çalışmaydı. bana katkılarınız için çok teşekkür ederim. ”

  mesut

  7.05.2023
 • “sizinle çalışan bir arkadaşım bana bu seansı hediye etti ve belki de hayatımdaki en anlamlı hediye oldu. bir saat içinde yapılan enerji çalışmasından bir hayat nasıl böyle değişir şaşırdım açıkçası. ben de iki arkadaşıma bu çalışmayı hediye edeceğim ve eminim ki onlar da benim gibi sürprizler yaşayacaklar. sizi tanımak harikaydı. ”

  berdan

  7.05.2023
 • “valla sinem hanım, sizi hayatımdan hiç çıkarmayı düşünmüyorum, bana bambaşka bakış açıları kazandırdınız. hakkınızı ödeyemem. sonsuz teşekkürler. ”

  denİz a.

  7.05.2023
 • “sinem hanım bu sizinle dördüncü deneyimim. İyi ki ilk adımı atmışım, gerçekten zaman içinde kendimin ve hayatımın nasıl değiştiğini gördüm. çok şükür ben sancılı süreçlerimi sizin çalışmalarınızla atlattım, bunun mümkün olabileceği aklıma bile gelmezdi. emekleriniz için çok teşekkür ederim. ”

  gül

  7.05.2023
 • “bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine ofisinize geldim. olumsuz düşünceleri engelleyemiyor ve hayatımdaki problemli süreci de yönetemiyordum. işık oldunuz gerçekten. taşlar yerine oturdu, zihnimi susturuyorum, kendimi çok daha iyi hissediyorum, hakikaten dinçleştim. çok teşekkürler. ”

  bülent

  15.04.2023
 • “kişisel gelişime değer veren hatta bilinçaltı ile ilgili çok da kitap okuyan biriyim ama bir türlü etki yaratamıyordum hayatımda. İstediğim değişiklikleri sağlayamayınca da motivasyonumu kaybetmiştim. sizinle dakikalar içinde yeniden düzenledik bilinçaltımı. artık duygularımı kontrol edebilirken hayatımı da yönetebiliyorum. çok çok teşekkürler sinem hanım.”

  hanife

  15.04.2023
 • “sizden önce işlerim de insan ilişkilerim de kötü gidiyordu ve ben gerçekten çok bitkin hissediyordum. yaşamda yorulmak gibi bir şeydi. sizinleyken kendimi iyileştirmem gerektiğini fark ettim ve yardımlarınızla bu gerçekten çok hızlı ve etkili oldu. İyi ki karşılaştık. ”

  murat.a

  15.04.2023
 • “sinem hanım yaklaşık olarak 4 yıldır yaşadığım bir kısır döngünün içindeydim, mücadele ediyordum fakat yine bir değişiklik olmuyordu. sizin çalışmanızdan sonra bilinçaltımın olumsuz taraflarının beni ve hayatımı ne kadar kötü yönettiğini gördüm. enerji alanımı değiştirdiniz, bilinçaltıma yeni kayıtlar yüklendi ( bu çok eğlenceliydi :) ) her şey sanki sihir yapılmış gibi değişmeye başladı. ne kadar teşekkür etsem az. sağ olun. ”

  sedat

  15.04.2023
 • “seansınızdan sonra olaylara bakış açım değiştiği için bana iyi gelmeyen ama devam ettirdiğim iki arkadaşımla görüşmeme kararı aldım. böyle olması gerektiğine inanarak duygularımı da kontrol edebildiğimi fark ettim. artık kendimi kötü hissetmeden huzursuzluklarla nasıl baş edeceğimi biliyorum. karşıma çıktığınız için çok şanslıyım. teşekkürler. ”

  arca

  15.04.2023
 • “sevgili sinem, 1 yıldan fazladır çalışıyorum seninle, geriye dönüp baktığımda eski benden eser yok. ne kadar çok yol kat etmişiz. sen benim yaşamımdaki en iyi yol arkadaşımsın. bana kattığın bütün değerler için teşekkürler. ”

  cem

  15.04.2023
 • “sinem hanım :) bilinçaltımın böyle çalıştığını bilmiyordum gerçekten, ne kadar çok farkındalık yaşattınız bana. neden bunlar benim başıma geliyor dediğim her şeyin sebebinin kendim olduğunu anladığımda çok şaşırmıştım. yaşattığınız bu dönüşüm ve değişim için gerçekten çoook teşekkürler. iyi ki sizi tanımışım. ”

  esin

  15.04.2023
 • “sizinle çalışmamız sonucunda bir çok etki aldım ancak benim için en önemlisi artık insanlara "hayir" diyebiliyor olmam. önceden ne kadar çok yapmayı denesem de, suçluluk hissediyordum ve başaramamıştım. İstemediğim ortam ya da kişilere karşı hatta ailemde bile hep kullanılan taraftım. sonra sizinle kendime değer vermeyi öğrendim, söylediklerinizi yapmaya başladım ve fark ettim ki kendime güvenim ve saygım arttı. sizin değiminizle akış değişti. :) çok teşekkürler.”

  selin

  15.04.2023
 • “sizinle kaçıncı kez çalışıyorum bilmiyorum ama ilk seferden beri bugüne kadar maddi-manevi o kadar çok değişti ki yaşamımda, gerçekten teşekkürler sinem hanım. ”

  barkın

  15.04.2023
 • “Psikoloğa gitmekten daha faydalı olduğunu düşünüyorum, enerjimin yükseldiğini hissediyorum , ağrılarım için ise biraz takip etmem gerekiyor.”

  A.K

  9.03.2023
 • “Sizinle çalışmadan önce sürekli yorgun hissederdim ve halsizlik yaşardım, canım da bir şey yapmak istemezdi. Gerçekten bu kadar önemliymiş enerji. Sizden sonra kendimi daha güçlü hissetmeye başladım, yorgunluk ve halsizlik de yaşamıyorum artık. Sevinçli bir şaşkınlık benimkisi galiba fakat kesinlikle bana iyi geldiniz Sinem Hanım. Çok teşekkürler. ”

  Salih

  9.03.2023
 • “Öncelikle nereye niçin geldiğinizi belirlemeniz çok önemli. Kendinizde ki problemi tespit edin yada kendinizi tanımaya çalışın. İyi olmayı dileyin ve iyi olacağınıza inanın. Gerisini sinem hanım hallediyor. Kolaylıklar dilerim. Enerjiniz hep yüksek olsun.”

  Aysel

  2.03.2023
 • “Aslında daha önce bio enerji ile ilgili duyduklarıma çok inanmayarak geldim görüşmeye. Görüşme sırasında da fiziksel olarak çok az bir değişiklik hissettim. Ertesi sabah kalkınca farklı hissetmeye başladım. Daha neşeli, daha pozitif ve rahatlamış bir ruh halim vardı. Bu durumu çakralarımın bloklarını kaldırmış olmanızla birlikte sizin pozitif enerjinizi bana aktarmış olmanıza bağlıyorum. Gerçekten sürekli pozitif yaklaşımınız az bulunan bir özellik. Başka birisi aynı işlemi uygulasaydı aynı sonuca ulaşabilirmiydim emin değilim. Planlanan süreden daha fazla zaman ayırdığınızın da farkındayım. Bununla birlikte siz anlatırken gözünüzün içine sürekli baktım ve gözünüzü kaçırmadınız.Bu durum bence anlattığınız hususları ne kadar içselleştirdiğinizin bir ispatı ve bana güven verdi. Sonuç olarak kesinlikle benim için faydalı bir süreçti ve size çok teşekkür ediyorum Sinem Hanım.”

  Abdullah

  2.03.2023
 • “İlk kez deneyimlediğim çok güzel bir tecrübe oldu. Ertesi günde çok daha zinde ve pozitif olarak uyandım. Çok teşekkür ederim Sinem Hanım.”

  Servet

  2.03.2023
 • “Sizinle çalışmaya mutlaka devam edeceğim. Zihinsel ve fiziksel olarak çok rahatlatıcı buldum. Kesinlikle ilk çalışmadan sonra bile bir iyileşme oldu. Duygusal sorunlar için bilinçaltı çalışmanız etkileyiciydi. Bırakmam gerekenlerin farkında değilmişim. Sağ olun Sinem Hanım. ”

  Aybüke

  28.02.2023
 • “Sinem Hanım dün sizinle bir seans yaptık ve harikaydı. Sonrasında tamamen yeniden dengelenmiş hissettim. Bu kendime düzenli aylık bir hediye olacak çünkü günün sonunda en büyük varlığımız biziz. Çok teşekkürler. Gerçekten harika bir deneyim. ”

  Hüseyin

  28.02.2023
 • “Sinem Hanım sizi memnuniyetle tavsiye ederim. Üç uzaktan seans yaptık ve hepsinde çok memnun kaldım. Her seferinde faydalarını hissediyorum. Kendimi daha enerjik, daha iyimser hissediyorum ve her gün hayatımın her yerine dağılan küçük gelişmeler fark ediyorum. Sizin tarifinizle daha kolay ilerliyorum. :) Teşekkürler. ”

  Sude

  28.02.2023
 • “Çok naziktiniz ve kendimi rahat hissetmemi sağladınız. Bana gerçekten yardımcı oldunuz. Kendimi daha sakin, gevşemiş ve rahat hissediyorum. Kendimi daha çok kontrol altında buluyorum ve kendimi daha iyi yönetebiliyorum. Stresle başmak için sizi kesinlikle tavsiye ederim Sinem Hanım. ”

  Lenna

  28.02.2023
 • “Bu bioenerji deneyimi kesinlikle en eşsiz deneyimimdi, sonsuza kadar değer vereceğim bir şeydi ve sizden aldığım hayat dersleri için her zaman minnettar olacağım. Bilinçaltımdaki dönüşüm dakikaları hayretler vericiydi. :) Sinem Hanım ELLERİNİZE SAĞLIK ”

  YELİZ

  28.02.2023
 • “"Ruhum benden vazgeçmiş gibiydi." Çalışmadan sonra ise kesinlikle yeni bir insanım. Uyuyabiliyorum, çalışabiliyorum, dışarı çıkma ve sosyalleşme konusunda kendime güveniyorum. Kesinlikle her şey daha iyiye doğru değişti. Çok teşekkürler Sinem Hanım.”

  Tunç

  28.02.2023
 • “Ne demişler öğrenci hazırsa öğretmen belirir ve size eksiğinizi gösterir. Hayatta adımlarımı yukarı doğru atmamı sağladınız, sizinle yürüdüğüm için çok şanslıyım ve çok teşekkür ederim. ”

  Ekin

  18.02.2023
 • “Yepyeni ve enerjik halimi herkes fark ediyor, size de haber vermek istedim. Bu deneyim için gerçekten teşekkür ederim. ”

  Şenkal

  18.02.2023
 • “Merhaba Sinem Hanım nasılsınız? Benimle paylaşabilirsiniz dediğiniz için yazıyorum. O sıkışmış duygular içinde değilim artık sisli düşünceler dağıldı. Kafamda kurmaya başladığım zaman sizin telkinlerinizi söylüyorum yok oluyor. Eskisi gibi değilim çok teşekkür ederim. Tekrar görüşmek üzere. ”

  Gözde

  18.02.2023
 • “Sinem hanım merhaba, Enerji düzeyim ne kadar yerlerdeydi ve şu an ne kadar iyi hissediyorum. :) Kendime güvenim mi arttı yoksa duygusal olarak mı böyleyim ayırt edemiyorum. Her şey için çok teşekkürler sağ olun. ”

  Nilüfer

  18.02.2023
 • “Merhaba, sizden sonra çok rahat günler geçiriyorum teşekkür ediyorum. ”

  Mehtap

  18.02.2023
 • “Size ne kadar karamsar geldiğimi hatırlıyorum, internette satılan enerji kolyelerine kadar almıştım :) Korkusuz kaygısız yaşamak ne güzel yeniden, mutluu uyanıyorum, iyi hissediyorum, bu günün karartıcı kapalı gökyüzü bile sıkmıyor içimi, Çok çok teşekkür ederim. ”

  Özgür

  18.02.2023
 • “Merhaba Sinem Hanım çok iyiyim sayenizde siz nasılsınız? Üzerimdeki yükten kurtuldum resmen. Yüzüm gülüyor, uykum düzeldi, artık yorulmuyorum ve hiç olmadığı kadar kendime güvenim geldi. Heyecanla ikinci seansı bekliyorum. Ne kadar teşekkür etsem az.”

  Oğuzhan

  18.02.2023
 • “Çok çok teşekkür ederim. Hayatımın en keyifli ve verimli deneyimiydi. Farkına varmamı sağladığınız her şey için minnettarım. ”

  Süheyla

  18.02.2023
 • “Günaydın Sinem Hanım, sonuçları görmek için biraz beklemek istedim, 1 hafta geçti şimdi teşekkür etmek için yazıyorum. Yüzüm gülüyor sayenizde, sabah halsizliklerim yok oldu, motivasyonum eskisinden de iyi, dosyalara çok daha iyi konsantre oluyorum. Nasılsınız diye sorduğumda "Harikayım" diyorsunuz ya gerçekten de harikasınız. :) emeğinize sağlık.”

  Akın

  18.02.2023
 • “Selamlar Sinem Hanım, çalışmanızdan çok memnun kaldım teşekkür etmek için yazıyorum. Fiziksel olarak enerjim yükseldi, duygusal olarak da kendimi çok iyi hissediyorum. Ödevlerimi de yapıyorum. Çok teşekkür ederim sağ olun. :)”

  Gökçe

  18.02.2023
 • “Daha önce duyduğum, tavsiye aldığım fakat hiç bilgim olmadan sizinle ilk deneyimimi yaşadım. Hissettiğim huzur, rahatlama pozitiflik akışı gerçekten inanılmaz. Bu enerjide kalabilmek için de düzenli seanslara devam edeceğim. Sinem Hanım, bilgisine ustalığına inanıp herkese tavsiye edeceğim bir şifacısınız. Kanal olup hayrıma şifalandırdığınız her şey için sonsuz minnettarım. ”

  Nurdan

  18.02.2023
 • “Şu sıralar işime mutlu gidiyorum, kendime zaman ayırıyorum, uykumu bile düzene soktum hep tavsiyelerinize uyarak. ”

  Ali

  18.02.2023
 • “Sinem Hanım seans çok etkili oldu. Sanki üzerimde taşıdığım yükler gitti, hafiflemiş ve mutlu hissediyorum. Hatta olaylara bakış açım bile değişmeye başladı. Çok teşekkür ederim gerçekten. ”

  İpek Çalı

  18.02.2023
 • “Her seans sonrası gelen yenilenme duygusu insanı harika hissettiriyor ve insan kendini gerçekten yenilenmiş hissediyor. Ayrıca sağlığım ile alakalı sık sık tahlil yaptırmam gerekiyor ve garip bir şekilde seanslardan sonra tahlil sonuçlarım git gide düzeliyor. Çok teşekkür ederim size, sizi tanıdığım için kendimi şanslı hissediyorum. En kısa sürede tekrar görüşmek dileğiyle. ”

  Görkem

  18.02.2023
 • “Sinem Hanım şakaklarım karıncalanmaya başladı, ayaklarım bi ısındı bi soğudu, valla tüm vücudumda hissettim, bi ara panik oldum gözümü açayım mı diye :) çok değişikti şifa oldu inşallah. ”

  Oğuz Ç

  18.02.2023
 • “Sinem Hanım Merhaba; Seans sonrası bugün 3. gün hissettiklerimi yazmak istedim. Normalde çok uykusuzluk çeken biriydim, gün boyu yorgun ve uykusuz hissederdim. 3 gündür normalden daha erken ve zinde uyanıyorum. Stres ve sağlık sorunlarım açısından da zamanla daha iyi olacağımı hissetmeye başladım. Tavsiyelerinizi de aksatmadan uygulamaya çalışıyorum. İleride yaşadığım değişiklikleri tekrar yazacağım. Rutin olarak size gelmeyi düşünüyorum, sizinle çalışmaktan çok memnunum. İlgi ve yardımlarınız için çok teşekkür ederim. İyi çalışmalar.”

  Özkan

  18.02.2023
 • “Sinem Hanım dün seansınızdan kendimi çok rahatlamış hissederek çıkmıştım. Sabah çok iyi uyandım, daha da iyiyim. Boynumdaki tutulma ne alakaysa neredeyse yok denecek kadar azalmış, dün başımı çeviremiyordum :) Çok teşekkür ederim. ”

  SERDAR

  18.02.2023
 • “Sayenizde panik ataktan kurtuldum, çok teşekkür ederim. ”

  Şenol Y.

  18.02.2023
 • “Çok değişik bir şeydi Sinem hm teşekkür ederim. Şu anda bile öyle huzurluyum ki garip bişey anlatamıyorum. Yarın öbür gün ne olacak acaba daha ama devam edeceğim tabii bu yazdıklarınıza. Sağ olun tekrar.”

  Bilal

  18.02.2023
 • “Sinem Hanım dün yazacaktım fırsat olmadı. Çok teşekkürler o kadar iyi hissediyorum ki, o üstümdeki şey neyse gitti vallahi, mutluyum, böyle kilo vermişim de hafiflemişim gibi emeğinize sağlık. ”

  Tuğçe

  18.02.2023
 • “Merhabalar, sizinle tanışıp çalıştıktan sonra çok çok daha iyiyim artık. Çok sağ olun. ”

  Gökhan

  18.02.2023
 • “Sinem Hanım iki gündür ne uykusuzluk kaldı ne yorgunluk mucize mi bu. Konuştuklarımız doğruymuş, ALLAH ilminizi artırsın vallahi çok çok teşekkürler. ”

  Pusat

  18.02.2023
 • “Uzun zamandır cevap vermediğim arkadaşlarıma dönüş yapıyorum, ertelediğim işlerimi tamamlıyorum, bu bir mucize. Yeniden ışık saçmaya başladım. Her şey için teşekkür ederim. Ayrıca daha önce seans için gittiklerim 9/11/30 gibi paketler almam gerektiğini söylemişlerdi ama siz tek bir seans uyguladınız. Konuya maddi yaklaşmamanız da diğer farkınız. Her şey için önce yaratıcıya sonra size minnettarım. ”

  Suat Tuna

  18.02.2023
 • “Sinem Hanım yemin ederim 8 aydır ilk defa bu kadar iyiyim, yeniden doğmuş gibiyim. Dünyam değişti 8 ay öncesine döndüm resmen. Her şey için çok teşekkür ederim. ”

  Murat

  18.02.2023
 • “Merhaba Sinem Hanım, çok teşekkür ederim size. Bugün çok güzel başladım güne sayenizde. ”

  Turan

  18.02.2023
 • “Günaydın Sinem Hanım. Şifa için teşekkürler. Ağrısız yeni gün muhteşem. ”

  Ezgi Paksoy

  18.02.2023
 • “Seanslar sırasında ortaya çıkan akışı ve derin rahatlamayı seviyorum. Beni gökyüzünde bir buluta koyuyor. Gerçekten harika bir stres atıcı.”

  Hülya

  30.11.2021
 • “Uzun süredir Sinem Hanım ile çalışıyoruz. Düzenli bakımlarımı yapıyor.  Şifa uygulamaları konusundaki bilgisinden çok memnunum.  Onunla seanslarım sırasında her zaman iyi bakıldığımı ve rahat ettiğimi hissettim. Bu çalışma, dünyaya geri dönmeme ve günlük hayatın kaçınılmaz zorluklarını daha büyük bir huzur duygusuyla yönetmeme izin veriyor.”

  Mert

  30.11.2021
 • “Sinem Abla'yla seanslar, fiziksel sorunlarımın eriyip gittiği güvenli bir sığınakta olmak gibi. Elbette anlatamadığım zihinsel faydaları da var. Enerjinin bedenimde yarattığı his muhteşem.”

  Yeliz

  30.11.2021
 • “Her seansta daha hızlı gelen kademeli bir rahatlama yaşadım. Sanki acı hissim bedenimden siliniyor, yerini sıcaklık, esenlik ve zamansızlık hissi alıyor gibiydi.”

  Mustafa

  30.11.2021
 • “Çakralarımızın düzgün çalışıyor olması tüm dengenizi sağlıyormuş. Yıllar öncesinden geçtiğini düşündüğüm olaylar  beni hala etkiliyordu. Çoğunlukla neyi neden yaşadığımı anlayamıyor ve çözümsüz kalıyordum. İşte bu noktada Sinem Hanımdan almış olduğum destek, yaptığı çalışmalar ile mutlu ve kaliteli bir hal aldı yaşamım. Psikolojim düzeldi, sakinleştim ve daha huzurluyum. Bu huzuru korumak için aralıklarla Sinem Hanım ile çalışıyorum.”

  Demet

  30.11.2021
 • “Eziz Sinem xanim! Sizinle tanishligima chox shad oldum. Heyatimda bash veren butun ugurlarima gore Size minnetdaram. Ne xosh o insana ki, Tanri Sizi onun qarshisina getirib! Allah daim yardimchiniz olsun...”

  Sevda

  17.11.2021

Yorum Yaz

Geri bildirimleriniz bizim için önemli.